وبلاگ

سلام !

سلام چند ماه هست به فکر این هستم که وبلاگ شخصیم رو راه بندازم البته قبلا هم به مدت 2سال وبلاگم راه اندازی شده بود ولی امکان قرار دادن روز نوشت ها نبود فقط یه صفحه استاتیک که رزومه و نمونه کارهام قرار داشت ولی چند وقتی بود تصمیم داشتم نصخه جدیدی راه اندازی کنم تا  روزنوشت هام یا حالا چیز هایی که یاد می گیرم رو داخلش بنویسم و به اشتراک بزارم 🙂 به همین خاطر بعد از گذشت چند ماه از عصر ( 3 شهریور ۱۳۹۳ ) شروع به طراحی قالب  کردم و امروز که میشه یکشنبه ( 5 شهریور ۱۳۹6 ) کار قالب بعد از 24 ساعت کار مفید  تموم شد و سایت رو بالا آوردم ” البته قالب هنوز کامل نیست و ایراداتی داره که به مرور رفعشون می کنم ” .

از حاشیه بگذریم من مصطفی خبازیان هستم و با اسم مستعار “senator ” از سال 88 داخل فضای مجازی فعالیت می کنم و حدودا 4 سال هست که کدنویسی سمت وب انجام می دم .

و الان هم دانشجوی مهندسی عمران دانشگاه آزاد واحد اصفهان هستم , من رشتم تحصیلیم عمران هست اما علاقه خودم رو داخل فضای مجازی پیدا کردم 😀 نمیدونم شاید عمری شد و در مقاطع بالاتر تغییر رشته دادم.

البته در کنار اینها طراحی نما داخلی و خارجی ساختمان هم که مرتبط با رشتمه رو انجام میدم 😆

در کل خیلی خوش حالم که وقتی شد و تونستم این وبلاگ رو راه اندازی کنم تا لحظاتی با هم باشیم و از تجربیات هم استفاده کنیم و همچنین دوستای جدیدی پیدا کنم

دیدگاهت رو با من در میان بگذار !